Elvis Presley

25. února 2007 v 10:03 | Lele |  Singers

Elvis Presley

Z Wikipédie

Skoč na: navigácia, hľadanie Elvis Presley, 1970 Elvis Presley, 1970
Elvis Aaron Presley, známy ako Elvis Presley (* 8. január 1935, Tupelo, Mississippi - † 16. august 1977, Memphis, Tennessee), tiež známy ako "Kráľ Rokenrolu" (niekedy skrátene Kráľ) bol americkým spevákom a hercom.
Magazín Rolling Stone (Tulák) napísal "Elvis Presley je rokenrol" a súbor jeho tvorby nazval "akrami dokonalého materiálu." Počas aktívnej nahrávacej kariéry, ktorá trvala viac ako dve desaťročia, Presley vytvoril a prelomil mnoho rekordov koncertnej návštevnosti aj predaja. Mal viac ako 100 singlov v americkej top 40 a 18 sa stalo číslom jeden.
Wikimedia Commons ponúka multimediálny obsah k téme
Elvis Presley
Tento biografický článok je príliš krátky (tzv. "výhonok"). Môžeš pomôcť Wikipédii rozšíriť ho tak, že hore klikneš na záložku "úprava" (alebo alternatívne sem) a dopíšeš alebo zmeníš text.
... spievanie...
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
..............................................................
...CD...
... a KONIEC!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cilla Cilla | E-mail | 31. května 2007 v 13:09 | Reagovat

Já vím, co říkám a jsem si tím docela jistá. Byl to člověk, kterému málokdo mohl a může dneska konkurovat. To je bezpochybná pravda. A to je poznat už z obrázků. já takové ráda stahuju z internetu. a vlastně nevím přesně, proč mne ten člověk zajímá. Ale všechno toto začalo 19.7.2006 písničkou Love me tender, kterou hrála a někdy i teď hraje rádio Frekvence 1 (hraje i jeho další). Potom večer jsem si pustila svoje CD, o které jsem původně neměla zájem. Od té doby neposlouchám nic jiného. A když, tak je to Simon a Garfunkel.

A teď mám Love me tender staženou, vlastnoručně natočenou na CD a nahranou na kazetě a každý večer před spaním si ji pouštím. Už vím, v čem ta jeho ohromná síla a schopnost ovlivnit. V tom, jak vypadal, jak zpíval a podobně. Já jsem se chytla docela jednoznačně a nechala jsem se ním inspirovat. Jak? Zkouším hrát na kytaru, ale vím, že v tomto nejsem sama. Přečetla jsem také 2 knížky o něm, z toho jednu napsala Priscilla. V pohodě. Ale někdy mám pocit, že jsem jako ona. Jenom v něčem. Ale také jako El, (i ten pokus o "hraní") však to nic není. Už mi i kamoška říká, že se na něj podobám..., ale já si to neberu. A co řekne, až si o prázdninách nabarvím vlasy načerno a trochu zkrátím?? To bude něco!!! bude na mne zírat jak na zjevení - kdože se to tady objevil...

Zkuste stránku

elvis.euweb.cz

a elvis-presley-forever.com ,

tam toho je,... a napište do dotazníku.

Já si odpověď teprve připravuju v texťáku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.